Вантажоперевезення з транспортною компанією Cargo Delivery:

Попутные перевозки - Выбирайте правильное направление!

Ви можете замовити вантажоперевезення як по Україні, так і в міжнародному сполученні в різних напрямках як по кругорейсу, так і в попутному напрямку з оплатою в одну сторону.

🚛 Вантажні перевезення по Україні

🚛 Міжнародні вантажні перевезення

🚛 Переїзди між містами (також переїзд за кордон)

🚛 Негабаритні перевезення

Транспортна компанія ТОВ “Карго Деливери” (Київ)– Надійний перевізник по Україні та Європі. Наша спеціальність транспортні послуги – автомобільні вантажоперевезення. Ми займаємося перевезенням вантажів – вантажоперевезеннями, відправки щодня – доставка по всій території України, а також за кордон. Свій автопарк. Комплекс транспортних послуг: логістика, доставка та вантажоперевезення по Україні (Київ та всі інші міста та смт), попутний транспорт, міжміські перевезення вантажу, довантаження (беремо догруз).
– Ми гарантуємо доставку вантажу в потрібне місце вчасно в цілості і забезпечимо Вас необхідною оперативністю, надійністю і якістю. Спеціалізація і досвід дають нам можливість звести вартість вантажоперевезень до оптимального рівня. Попутні вантажоперевезення між городами з оплатою в один бік – недорого! Наша ціна доступна кожному!

З повагою, колектив ТОВ «Карго Деливери»,
Україна, м Київ 
Вантажоперевезення з транспортною компанією Cargo Delivery

Вантажоперевезення з транспортною компанією Cargo Delivery

Увага! Послуги фури від 15 до 22т, 10т, 5т, 3т, 1.5т та низькорамного трала. Ми доставимо Ваш вантаж – Швидко, професійно, недорого!

Телефонуйте зараз – Домовимося!

☎ +38 (067) 577-50-39 Kyivstar +38 (050) 452-05-05 Vodafone

💡 Організуємо догруз при автоперевезенні по Україні, Києву та весь комплекс транспортних послуг, таких як: збірні вантажі, грузові перевезення газеллю.
💡 Ми здійснюємо автомобільні міжнародні вантажоперевезення з (в) Європи, СНД, Росії, Казахстану, України, Білорусь, Литву, Латвію, Словаччину, Польщу, Угорщину, Грузію, Словенію, Прибалтики, Болгарії, Німеччину та інші стани Європи, СНД. Будь-які вантажі, довантаження, попутний вантаж.
💡 Негабаритні перевезення. Послуги трала, перевезення битовок, плит перекриття, перевезення негабаритних вантажів.
💡 Послуги низькорамного трала для перевезення – Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Харків, Житомир, Запоріжжя та інших міст України.
Возимо міжнародний негабарит (перевезення негабаритів під митним контролем).
Перевезення і доставка будь-якого трактора, комбайна і іншої сільгосптехніки, спецтехніки.
Послуги низькорамного трала для перевезення, крана маніпулятора.
Є дозволи, супровід. Ціна за перевезення розраховується швидко. Замовити вантажоперевезення легко. Телефонуйте сьогодні!

 • 💡Наша ціна на послуги вантажоперевезення по Україні доступна кожному! Рахується ціна за кілометр – якщо перевезення вантажу між містами (наприклад грузові перевезення Дніпро – Київ), якщо ж вантажні перевезення по місту (наприклад вантажні перевезення по Києву) – ціна складається з подачі та погодинної оплати, яка відрізняється для машин різної вантажопідйомності: газель або бус до 2-3 тонн5 тонн (п’ятитонник)10 тонн (десятитонник) або фура довгомір 20-22 тонни.
 • 💡 Вартість кожного перевезення вантажу розраховується індивідуально. Наші логісти врахують характеристики Вашого вантажу, наявність у нас вільної вантажної машини за Вашим маршрутом, але завжди на взаємовигідних умовах. Телефонуйте: ☎ +38 (067) 577-50-39 Kyivstar +38 (050) 452-05-05 Vodafone
 • 💡 Ми працюємо також і з безготівкового розрахунку з ПДВ. Ціни на вантажоперевезення вигідні – наша ціна доступна для кожного! У нашому автопарку є вантажні машини різної вантажопідйомності та об’єму: до 2-3 тонн5 тонн (п’ятитонник)10 тонн (десятитонник) або фура довгомір 20-22 тонни до 120 кубів. Оптимальні умови співробітництва. Телефонуйте! ☎ +38 (067) 577-50-39 Kyivstar +38 (050) 452-05-05 Vodafone
  • 🚛 Оплата вартості перевезення Вашого вантажу в одну сторону – Вигідно!
  • 🚛 Наші машини є у всіх містах України – Швидко подаємо вантажну машину під завантаження у всіх містах та в області.
  • 🚛 Великий автопарк машин різної вантажопідйомності – Краща ціна з ПДВ!
  • 🚛 машина для перевезення речей (перевезення речей),
  • 🚛 машина для перевезення меблів (перевезення меблів по Україні) є машина з гідробортом (гідроборт), а також фура довгомір (20т), п’ятитонник (до 5-6т), десятитонник (до 10т) тощо.
  • 🚛 Машини є в усіх областях України. Телефонуйте зараз – Домовимося!

Відправляючи ваш вантаж попутно між містами з оплатою в один бік Ви – заощаджуєте з транспортною компанією Cargo Delivery!

 • 💡 Ви можете замовити вантажну машину для перевезення вантажів між містами з оплатою в одну сторону або довантаження (попутно) по Україні в різних напрямках Зараз:

Грузові перевезення Україна /Карго-Делівері/
☎+38 (044) 459-88-80 Київ  (багатоканальный)
☎+38 (067) 577-50-39 Kyivstar
☎+38 (050) 452-05-05 Vodafone

Вантажні перевезенн м. Київ (центральный офис)
☎+38 (044) 459-88-80
Вантажоперевезення м. Львів
☎+38 (032) 242-10-02
Грузові перевезення м. Дніпро
☎+38 (056) 790-10-01
Вантажні перевезення м. Харків
☎+38 (057) 728-10-40
Перевезення вантажів м. Одеса
☎+38 (048) 734-00-52
Грузові перевезення г. Запоріжжя
☎+38 (061) 228-10-97

І якщо Вам необхідне перевезення вантажів, то ми допоможемо вирішити всі питання. Багато хто вже встиг оцінити вигоди співпраці з нами. Виконуємо перевезення вантажів автотранспортом надійно, швидко, недорого! Телефонуйте сьогодні – домовимось!Вантажоперевезення Україна – (всі міста та смт ): вантажні перевезення Київвантажні перевезення ОдесаХарківвантажні перевезення ЛьвівЗапоріжжяМиколаївТернопільІвано-ФранківськЛуцькРівнеХмельницькийЧернівці , Кривий РігЧеркасиХерсонКропивницькийЧернігівДніпроЖитомирСумиБровари, Біла ЦеркваВінниця, КременчукПолтаваМаріуполь,
 СєверодонецькБердянськКраматорськМелітопольІрпіньБориспільУманьКам’янськеОлександріяУжгородКам’янець-ПодільськийКалушВасильків — Ціна за перевезення вантажу автотранспортом розраховується швидко. ТЕЛЕФОНУЙТЕ СЬОГОДНІ!

ЧОМУ НАС ВИБИРАЮТЬ?

Более 125 грузоперевозок в день!