Негабаритні перевезення

Грузоперевозки по Украине

Возимо міжнародний негабарит (перевезення під митним контролем).
Доступно. Оперативно. Професійно.
Телефонуйте зараз.

ЦІНИ НА НЕГАБАРИТНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Наші можливості:

Перевезення негабаритних вантажів. Негабаритним перевезеннями у нас займається окрема команда логістів, які знають про всі нюанси і вже вирішували сотні подібних завдань раніше.

Саме тому ми надаємо нашим клієнтам найбільш кваліфіковану підтримку і сервіс на ринку. Часто доводиться перевозити негабаритну техніку і обладнання по дорогах України, Європи або Азії. Саме негабаритні перевезення вантажів є послугою, яку краще замовляти у надійних партнерів – логістичної компанії «Карго-Деливери».
Наша компанія зможе швидко за оптимальною вартістю доставити в будь-який кінець континенту:
Ми здійснюємо автомобільні міжнародні вантажні перевезення з (в) Європи, СНД, Росії, Казахстану, України, Білорусь, Литву, Латвію, Словаччину, Польщу, Угорщину, Грузію, Словенію, Прибалтики, Болгарії, Німеччину та інші стани Європи, СНД. Будь-які вантажі.
Возимо міжнародний негабарит (перевезення негабаритів під митним контролем).
Негабаритні перевезення вантажів компанією «Карго-Деливери» виконуються спеціалізованими автомобілями, призначеними для транспортування як довгомірного, так і великовагового або іншого негабаритного обладнання та техніки.

Ми використовуємо:

низькорамні платформи для довгомірних вантажів;
трали;
тентовані автомобілі;
телескопічні платформи для перевезення циліндричних вантажів і інші автомобілі.

Замовляючи машину у нас ви отримуєте кращу ціну, тому що ми використовуємо власний транспорт і парк вантажних автомобілів, взятих в оперативне управління.

 

Транспортна компанія ТОВ “Карго-Деливери” (Київ)– Надійний перевізник по Україні. Наша спеціальність транспортні послуги – вантажні автомобільні перевезення. Ми займаємося перевезенням вантажів – вантажоперевезеннями, відправки щодня по всій території України, а також за кордон. Свій автопарк. Комплекс транспортних послуг: логістика, доставка та перевезення вантажів по Києву і Україні, попутний транспорт, маршрутні перевезення вантажу, довантаження (беремо догруз).
– Ми гарантуємо доставку вантажу в потрібне місце вчасно в цілості і забезпечимо Вас необхідною оперативністю, надійністю і якістю. Спеціалізація і досвід дають нам можливість звести вартість Вашого перевезення до оптимального рівня.
З повагою, колектив ТОВ «Карго-Деливери»,
Україна, м Київ

+38 (067) 577-50-39 Kyivstar

Негабаритні перевезення. Перевезення негабаритних вантажів.


Услуги трала цена за километр. Стоимость трала за км, перевезення битовок, плит перекриття, перевезення негабаритних вантажів.
Послуги низькорамного трала для перевезення – Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Харків, Житомир, Запоріжжя та інших міст України.

Перевезення і доставка будь-якого трактора, комбайна і іншої сільгосптехніки, спецтехніки. Перевезення дорожньо-будівельної техніки
Послуги низькорамного трала для перевезення, крана маніпулятора.
Є дозволи, супровід. Ціна за перевезення розраховується швидко. Телефонуйте сьогодні!

Ви маєте можливість замовити автоперевезення по Україні в різних напрямках зараз:
Вантажні перевезення Україна
+38 (067) 577-50-39 Kyivstar
+38 (050) 452-05-05 Vodafone

Україна – (усі міста та смт) Запоріжжя, Миколаїв, Чернівці, Черкаси, Вінниця, Кривий Ріг, Житомир, Кіровоград, Полтава, Рівне, Херсон, Ужгород, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Луцьк — ТЕЛЕФОНУЙТЕ!
Ми надамо послуги з організації перевезень по Україні, весь комплекс транспортних послуг, таких як: збірні вантажі, догруз, міжміські перевезення по Україні, надання інших транспортних послуг.
Карго-Деливери надійно і вчасно виконує автомобільні вантажні перевезення (вантажоперевезення) і транспортування вантажів, матеріалів і товарів на умовах «від дверей до дверей».

Негабарит

– Марка авто: Mercedes, MAN, DAF, SCANIA, Volvo;
– Тип кузова: открытые низкорамные платформы на пневмоходу;
– Размеры кузова:
13,6 х 2,5 м. (Д х Ш)
– Перевозимые грузы:
от 10 х 2,5 х 2 м. (Д х Ш х В) – 20 т;
до 20 х 4 х 4 м. (Д х Ш х В) – 60 т;

– Стоимость уточнять у менеджера;
*Цены на грузовые перевозки в Украине указаны ориентировочные, более точную стоимость фрахта уточняйте по телефону.
З повагою, колектив ТОВ «Карго-Деливери»,
Україна, м Київ
Тел. / Факс: +38 (067) 577-50-39 Kyivstar (багатоканальний)
E-mail: office.cargodelivery@gmail.com

ПОЧЕМУ НАС ВЫБИРАЮТ ?

Более 55 грузоперевозок в день!